Kdo jsme?

Začali jsme

v roce 2014. S vášní, která nás hnala kupředu, a taky s precizností, kterou máme snad vrozenou a která nám už tehdy spoustu věcí komplikovala. Ale hlavně s vizí, že jednou dokážeme spojit jednoduchost s hravostí, krásu s funkčností a odvahu s elegancí v dokonalý šperk.

Protože

krása a elegance by podle nás neměly zůstat nedosažitelným luxusem. Svůj dokonalý šperk by si měl dokázat najít každý. Ráno i večer, na plese i v kanceláři, v Praze, v Brně, na Kilimandžáru, prostě všude tam, kde je mu dobře.

Fandíme

každému, kdo sdílí naši vášeň pro čisté linie a krásu v jednoduchosti. A víme, že ne každý musí nutně fandit nám. Rozhodli jsme se ale jít tak trochu proti proudu a vyčlenit se z trendu masově vyráběných ozdob, které se snaží zalíbit všem. Chtělo to odvahu od nás a chce to trochu odvahy i od těch, kdo naše šperky nosí. Ale stojí to za to.

Šperkům

z tradičních i těch méně tradičních materiálů jsme naprosto podlehli. Ono to sice vypadá jednoduše, ale někdy nám trvá celou věčnost, než představíme nový tvar, nový materiál nebo nové zpracování. Protože tím prvním, na čem jsme se dokázali shodnout, bylo pravidlo, že od nás neodejde nic, co není dokonalé. Naše šperky musí být v každé situaci ozdobou těch, kteří je nosí.

A poctivé ruční práci

tak věnujeme většinu svého času. To, co děláme, děláme s láskou. S každým kouskem od nás dostáváte nejen šperk, ale také stovky hodin strávených navrhováním, vytvářením prototypů, pilováním betonu, pilováním kovu a pilováním detailů. A protože si uvědomujeme, že žádný šperk není kompletní bez své šperkovnice, je součástí každého našeho balení i originální designová krabička z betonu a papíru. Ta výsledné dílo nejen chrání proti poškození, ale dotváří celkový dojem. Ať už si naše šperky pořizujete pro sebe, nebo jako dárek pro někoho blízkého.
_
Brněnští šperkaři