Obchodní Podmínky - "Jednáme s Vámi na rovinu"

Doprava

Zboží, které objednáte přímo v našem e-shopu, se vždy snažíme odeslat do 24 hodin od obdržení objednávky. Pokud zvolíte platbu převodem na účet, pak zásilku pošleme do 24 hodin od připsání částky na náš bankovní účet č. 2001342212/2010 u Fio banky. Kdybychom souhrou nešťastných náhod nebyli schopni tuto dobu dodržet, dáme vám o tom včas vědět.

Zásilkovna - V případě, kdy si vyberete způsob doručení přes Zásilkovnu, máte dopravu v rámci ČR zcela zdarma. Výdejní místa a více informací o této službě najdete na www.zasilkovna.cz.

GLSPokud na zboží spěcháte a chcete balíček doručit až ke dveřím, zvolte dopravce GLS. Zásilku vám doveze za poplatek až k vám domů nebo do práce.

Platba

Dobírka - U této varianty platíte až při převzetí balíčku na výdejně Zásilkovny nebo kurýrovi GLS.

Bankovní převod - V případě, že zvolíte možnost platby bankovním převodem, vám pošleme výzvu k zaplacení spolu se všemi údaji potřebnými k provedení platby na e-mailovou adresu, kterou jste uvedl/a v prvním kroku objednávky. Abychom mohli vaši platbu bez problému přiřadit, nezapomeňte v ní jako variabilní symbol uvést číslo vaší objednávky.

Za co vám ručíme

Na veškeré zboží zakoupené v e-shopu Industry Jewels se vztahuje dvouletá záruční doba. Faktura, kterou přikládáme ke každé objednávce, slouží také jako záruční list. Vaše spokojenost je pro nás tím nejdůležitějším, proto se každou případnou reklamaci snažíme vyřídit co nejrychleji. Nejpozději však do 30 dnů.

Dosud neodeslanou objednávku, můžete kdykoli bezplatně zrušit. U již odeslaných objednávek máte 14denní právo na vrácení zboží zdarma bez udání důvodu. Při takovémto vrácení musí být zboží neporušené, v původním obalu a nesmí k nám být posláno na dobírku.

Buďme v kontaktu

Máte nějaký dotaz, připomínku nebo návrh? Napište nám o tom na e-mailovou adresu info@industryjewels.cz, nebo využijte odkaz na konci této stránky.

Osobní informace

Abychom mohli lépe rozumět vašim potřebám a neustále vylepšovat funkčnost našeho webu a e-shopu, sbíráme a vyhodnocujeme data o jeho návštěvnosti, tzv. cookies. Prohlížením a nakupováním na našich stránkách souhlasíte s jejich odběrem. Můžete mít 100% jistotu, že důvěrná data nikdy neposkytneme třetím stranám.

Provozovatel

Provozovatelem webových stránek Industry Jewels.cz je Industry studio s.r.o. sídlem Cejl 40/107, Zábrdovice, 602 00 Brno IČ: 06643591, DIČ: CZ06643591, společnost s ručením omezeným zapsaná u Krajského soudu v Brně. Provozovatel je plátce DPH.