Zlato 

 • 2 990 Kč

  Vzít si v dnešním světě něco jednoduchého, to chce odvahu. A vyrobit něco jednoduchého, to chce možná odvahu ještě větší. My jsme to zkusili a stvořili náušnice MINIMO. Jsou tak jednoduché, až jsou odvážné. Tak univerzální, až jsou výjimečné. Tak všestranné, až jsou jedinečné. Ručně dělané náušnice jsou vyrobeny ze zlata.

  2 990 Kč
  Momentálně vyprodáno
 • 2 990 Kč

  Náušnice MINIMO jsou vhodné kamkoli. Na ples i na trek. Na chatu i na prezentaci. Na schůzku se šéfem, s přítelem, s manželem, s jeho matkou i s rozvodovým právníkem. Nemusíte řešit, jestli se hodí k vašemu outfitu. Hodily se totiž i k tomu včerejšímu. A hodit se budou i k tomu zítřejšímu. Ručně dělané náušnice jsou vyrobeny ze zlata.

  2 990 Kč
  Momentálně vyprodáno
 • 2 990 Kč

  Tyhle náušnice jste hledali a možná jste o tom ani nevěděli. Náušnice navždy. Z MINIMA a vašeho ucha se stane nerozlučná dvojka. Magnet a lednice. Známka a obálka. Suchý zip a suchý zip. Chytnou a nepustí. Ručně dělané náušnice jsou vyrobeny ze zlata.

  2 990 Kč
 • 2 990 Kč

  Náušnice pro každého, kamkoli a kdykoli. MINIMO nejsou na nikoho moc velké a na nikoho moc malé. Na nikoho moc extravagantní a na nikoho moc usedlé. Jsou tak jednoduché, až jsou vlastně originální. A přesně to jsme chtěli. S MINIMEM prostě dokážete maximum. Ručně dělané náušnice jsou vyrobeny ze zlata.

  2 990 Kč
  Momentálně vyprodáno
.