Beton 

 • 1 900 Kč

  Stylové, ručně vyrobené manžetové knoflíčky od Industry Jewels jsou opravdová stylovka, která by v šatníku pravého gentlemana neměla chybět. Precizně vyrobené zapínání je odlité ze stříbra a tělo knoflíčku je vyrobeno z antracitového - vysoce odolného betonu, potištěného stříbrným vzorem. Konstrukce a použité materiály jsou navržené pro maximální odolnost...

  1 900 Kč
  Momentálně vyprodáno
 • 1 100 Kč

  Betonové náušnice ve tvaru hexagonu s barevným potiskem, který je extrémně odolný vůči oděru. Hex Color je drobný kousek, náušnice mají od stěny ke stěně pouhých 1,25 cm a jsou tak decentním, ale rozverným doplňkem. Tělo náušnice i potisk jsou voděodolné.

  1 100 Kč
  Momentálně vyprodáno
 • 2 750 Kč

  Výběr toho nejlepšího, co máme. Tři nejprodávanější modely ve výhodném setu. Elegantní černo-zlaté náušnice Golden S, jemné a decentní náušnice Hexagon PRINT a rozverné Hex COLOR. To je základní výbava moderní ženy.  Všechny náušnice jsou vodě odolné a bez alergenů. Zapínání je vyrobeno z chirurgické oceli.

  2 750 Kč
 • 1 250 Kč

  Antracitový beton a stříbrná grafika. Betonová část i barevný potisk jsou barevně stálé, odolné vůči vodě a oděru. Náušnice jsou dostupné ve dvou velikostech. Každý pár odesíláme ve speciální dárkové krabičce.

  1 250 Kč
 • 1 250 Kč

  Antracitový beton a zlatá grafika. Asi nejelegantnější kombinace, co si dovedete představit. Betonová část i barevný potisk jsou barevně stálé, odolné vůči vodě a oděru. Náušnice jsou dostupné ve dvou velikostech. Každý pár odesíláme ve speciální dárkové krabičce.

  1 250 Kč
 • 1 100 Kč

  Dokonalý kruhový tvar betonové náušnice v tomto kousku z naší limitované edice COLOR doslova ožívá barvami. Barevné geometrické obrazce zdobí beton důmyslně a zároveň decentně. Tak, aby nezastínily jedinečný vzhled tohoto netradičního materiálu. Barevný potisk je velmi odolný vůči oděru, betonové náušnice COLOR jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  1 100 Kč
  Momentálně vyprodáno
 • 990 Kč

  Přitáhněte pozornost okolí pomocí betonových náušnic v netradičním tvaru čtverce. Jsou moderní, extravagantní a vyzývavé. Stejně jako vy. Betonové náušnice "Čtverec" jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  990 Kč
 • 990 Kč

  Náušnice ve tvaru šestiúhelníku jsou na první pohled odvážné, ale také překvapivě elegantní. Jejich nezaměnitelný tvar a struktura z vás udělají hvězdu každého večírku. Betonové náušnice jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  990 Kč
 • 990 Kč

  Minimalismus v té nejčistší podobě. To jsou nadčasové kruhové náušnice z betonu. Kruh, ideální tvar, a beton, typický svými přirozenými povrchovými nedokonalostmi, tvoří dokonalý kontrast, který náušnicím dodává jedinečný punc. Betonové náušnice "Kruh" jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  990 Kč
 • 990 Kč

  Upozorněte své okolí na to, že jste jedinečný originál. Betonové náušnice ve tvaru výrazného trojúhelníku vám v tom budou vydatným pomocníkem. Pokud hledáte hravý šperk, který ozvláštní každý outfit, jste na správném místě. Betonové náušnice "Trojúhelník" jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  990 Kč
 • 1 100 Kč

  Kruhový motiv náušnic Kruh PRINT je umocněn geometrickým potiskem, který ve vašem okolí podnítí fantazii a představivost. Můžete je bez obav nosit jak formálnímu, tak i ležérnímu stylu. Betonové náušnice Kruh PRINT jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  1 100 Kč
 • 1 100 Kč

  Ostrý a výrazný tvar trojúhelníkových náušnic je ještě více zvýrazněn bílým pruhem. Tato kombinace zaručeně přitáhne pozornost vašeho okolí. Díky tomu se tyto náušnice hodí nejen pro výjimečné příležitosti, ale také pro každodenní nošení. Jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  1 100 Kč
 • 1 100 Kč

  Jemné a decentní a přesto poutající pozornost. Takové jsou náušnice Hexagon PRINT ve tvaru šestiúhelníku s jemným potiskem. Pokud chcete nadčasový tvar a motiv, které nikdy nevyjdou z módy, vybrali jste si správně. Betonové náušnice Hexagon PRINT jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  1 100 Kč
 • 1 100 Kč

  Připravte se na pozornost a obdiv vašeho okolí. Náušnice Čtverec PRINT v netradičním tvaru čtverce je totiž bez pochyby přilákají. V tomto případě je extravagance navíc doslova podtržena ozdobným diagonálním potiskem. Betonové náušnice Čtverec PRINT jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  1 100 Kč
.