• 2 990 Kč

  Náušnice MINIMO jsou vhodné kamkoli. Na ples i na trek. Na chatu i na prezentaci. Na schůzku se šéfem, s přítelem, s manželem, s jeho matkou i s rozvodovým právníkem. Nemusíte řešit, jestli se hodí k vašemu outfitu. Hodily se totiž i k tomu včerejšímu. A hodit se budou i k tomu zítřejšímu. Ručně dělané náušnice jsou vyrobeny ze zlata.

  2 990 Kč
  Momentálně vyprodáno
 • 1 490 Kč

  Náušnice pro každého, kamkoli a kdykoli. MINIMO nejsou na nikoho moc velké a na nikoho moc malé. Na nikoho moc extravagantní a na nikoho moc usedlé. Jsou tak jednoduché, až jsou vlastně originální. A přesně to jsme chtěli. S MINIMEM prostě dokážete maximum. Ručně dělané náušnice jsou vyrobeny ze stříbra.

  1 490 Kč
 • 1 100 Kč

  Betonové náušnice ve tvaru hexagonu s barevným potiskem, který je extrémně odolný vůči oděru. Hex Color je drobný kousek, náušnice mají od stěny ke stěně pouhých 1,25 cm a jsou tak decentním, ale rozverným doplňkem. Tělo náušnice i potisk jsou voděodolné.

  1 100 Kč
  Momentálně vyprodáno
 • 1 100 Kč

  Kruhový motiv náušnic Kruh PRINT je umocněn geometrickým potiskem, který ve vašem okolí podnítí fantazii a představivost. Můžete je bez obav nosit jak formálnímu, tak i ležérnímu stylu. Betonové náušnice Kruh PRINT jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  1 100 Kč
 • 1 900 Kč

  Stylové, ručně vyrobené manžetové knoflíčky od Industry Jewels jsou opravdová stylovka, která by v šatníku pravého gentlemana neměla chybět. Precizně vyrobené zapínání je odlité ze stříbra a tělo knoflíčku je vyrobeno z antracitového - vysoce odolného betonu, potištěného stříbrným vzorem. Konstrukce a použité materiály jsou navržené pro maximální odolnost...

  1 900 Kč
  Momentálně vyprodáno
 • 2 750 Kč

  Výběr toho nejlepšího, co máme. Tři nejprodávanější modely ve výhodném setu. Elegantní černo-zlaté náušnice Golden S, jemné a decentní náušnice Hexagon PRINT a rozverné Hex COLOR. To je základní výbava moderní ženy.  Všechny náušnice jsou vodě odolné a bez alergenů. Zapínání je vyrobeno z chirurgické oceli.

  2 750 Kč
 • 990 Kč

  Náušnice ve tvaru šestiúhelníku jsou na první pohled odvážné, ale také překvapivě elegantní. Jejich nezaměnitelný tvar a struktura z vás udělají hvězdu každého večírku. Betonové náušnice jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  990 Kč
 • 1 250 Kč

  Antracitový beton a zlatá grafika. Asi nejelegantnější kombinace, co si dovedete představit. Betonová část i barevný potisk jsou barevně stálé, odolné vůči vodě a oděru. Náušnice jsou dostupné ve dvou velikostech. Každý pár odesíláme ve speciální dárkové krabičce.

  1 250 Kč