• 790 Kč

  Antracitový beton a zlatá grafika. Asi nejelegantnější kombinace, co si dovedete představit. Betonová část i barevný potisk jsou barevně stálé, odolné vůči vodě a oděru. Náušnice jsou dostupné ve dvou velikostech. Každý pár odesíláme ve speciální dárkové krabičce.

  790 Kč
 • 1 890 Kč

  Výběr toho nejlepšího, co máme. Tři nejprodávanější modely ve výhodném setu. Elegantní černo-zlaté náušnice Golden S, jemné a decentní náušnice Hexagon PRINT a rozverné Hex COLOR. To je základní výbava moderní ženy.  Všechny náušnice jsou vodě odolné a bez alergenů. Zapínání je vyrobeno z chirurgické oceli.

  1 890 Kč
 • 690 Kč

  Ostrý a výrazný tvar trojúhelníkových náušnic je ještě více zvýrazněn bílým pruhem. Tato kombinace zaručeně přitáhne pozornost vašeho okolí. Díky tomu se tyto náušnice hodí nejen pro výjimečné příležitosti, ale také pro každodenní nošení. Jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  690 Kč
 • 790 Kč

  Betonové náušnice ve tvaru hexagonu s barevným potiskem, který je extrémně odolný vůči oděru. Hex Color je drobný kousek, náušnice mají od stěny ke stěně pouhých 1,25 cm a jsou tak decentním, ale rozverným doplňkem. Tělo náušnice i potisk jsou voděodolné.

  790 Kč
 • 690 Kč

  Jemné a decentní a přesto poutající pozornost. Takové jsou náušnice Hexagon PRINT ve tvaru šestiúhelníku s jemným potiskem. Pokud chcete nadčasový tvar a motiv, které nikdy nevyjdou z módy, vybrali jste si správně. Betonové náušnice Hexagon PRINT jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  690 Kč
 • 790 Kč

  Antracitový beton a stříbrná grafika. Betonová část i barevný potisk jsou barevně stálé, odolné vůči vodě a oděru. Náušnice jsou dostupné ve dvou velikostech. Každý pár odesíláme ve speciální dárkové krabičce.

  790 Kč
 • 690 Kč

  Kruhový motiv náušnic Kruh PRINT je umocněn geometrickým potiskem, který ve vašem okolí podnítí fantazii a představivost. Můžete je bez obav nosit jak formálnímu, tak i ležérnímu stylu. Betonové náušnice Kruh PRINT jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  690 Kč
 • 590 Kč

  Upozorněte své okolí na to, že jste jedinečný originál. Betonové náušnice ve tvaru výrazného trojúhelníku vám v tom budou vydatným pomocníkem. Pokud hledáte hravý šperk, který ozvláštní každý outfit, jste na správném místě. Betonové náušnice "Trojúhelník" jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  590 Kč