• 690 Kč

  Antracitový beton a zlatá grafika. Asi nejelegantnější kombinace, co si dovedete představit. Betonová část i barevný potisk jsou barevně stálé, odolné vůči vodě a oděru. Náušnice jsou dostupné ve dvou velikostech. Každý pár odesíláme ve speciální dárkové krabičce.

  690 Kč
 • 690 Kč

  Ostrý a výrazný tvar trojúhelníkových náušnic je ve variantě GECON PRINT ještě více zvýrazněn bílým pruhem. Tato kombinace zaručeně přitáhne pozornost vašeho okolí. Díky tomu se tyto náušnice hodí nejen pro výjimečné příležitosti, ale také pro každodenní nošení. Jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  690 Kč
 • 690 Kč

  Betonové náušnice ve tvaru hexagonu s barevným potiskem, který je extrémně odolný vůči oděru. Hex Color je drobný kousek, náušnice mají od stěny ke stěně pouhých 1,25 cm a jsou tak decentním, ale rozverným doplňkem. Tělo náušnice i potisk jsou voděodolné.

  690 Kč
 • 690 Kč

  Jemné a decentní a přesto poutající pozornost. Takové jsou náušnice GECON PRINT ve tvaru šestiúhelníku s jemným potiskem. Pokud chcete nadčasový tvar a motiv, které nikdy nevyjdou z módy, vybrali jste si správně. Betonové náušnice GECON PRINT jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  690 Kč
 • 690 Kč

  Kruhový motiv náušnic GECON PRINT je umocněn geometrickým potiskem, který ve vašem okolí podnítí fantazii a představivost. Můžete je bez obav nosit jak formálnímu, tak i ležérnímu stylu. Betonové náušnice GECON PRINT jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  690 Kč
 • 590 Kč

  Přitáhněte pozornost okolí pomocí betonových náušnic GECON v netradičním tvaru čtverce. Je moderní, extravagantní a vyzývavý. Stejně jako vy. Betonové náušnice GECON jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  590 Kč
 • 590 Kč

  Upozorněte své okolí na to, že jste jedinečný originál. Betonové náušnice GECON ve tvaru výrazného trojúhelníku vám v tom budou vydatným pomocníkem. Pokud hledáte hravý šperk, který ozvláštní každý outfit, jste na správném místě. Betonové náušnice GECON jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  590 Kč
 • 690 Kč

  Dokonalý kruhový tvar betonové náušnice v tomto kousku z naší limitované edice COLOR doslova ožívá barvami. Barevné geometrické obrazce zdobí beton důmyslně a zároveň decentně. Tak, aby nezastínily jedinečný vzhled tohoto netradičního materiálu. Barevný potisk je velmi odolný vůči oděru, betonové náušnice COLOR jsou lehké, vodě odolné a bez alergenů.

  690 Kč